Jezu Ufam Tobie
SANKTUARIUM BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Kraków-Łagiewniki
„Dom św. Siostry Faustyny”

Noclegi w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
w Krakowie-Łagiewnikach

„Dom św. Siostry Faustyny” – pod taką nazwą funkcjonuje baza noclegowa w obiekcie klasztornym w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. W tym miejscu niegdyś mieszkała i pracowała na furcie klasztornej św. Siostra Faustyna, dlatego w budynku znajduje się odtworzona cela zakonna, a także tablica upamiętniająca przyjście do furty Pana Jezusa w postaci ubogiego młodzieńca, o czym św. Siostra Faustyna pisze w swym „Dzienniczku”.

W „Domu św. Siostry Faustyny” mogą skorzystać z noclegu zarówno zorganizowane grupy pielgrzymów, jak i osoby indywidualne. Siostry dysponują pokojami jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowymi. Możliwe jest także korzystanie z oratorium i sali konferencyjnej w czasie rekolekcji czy dni skupienia po wcześniejszej rezerwacji. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie lub przez kontakt e-mailowy:

tel. (+48 12) 351 88 40
kom. +48 730 955 521
e-mail: noclegi@faustyna.pl

 

Dom św. Siostry Faustyny – Restauracja

W nowym obiekcie „Dom św. Siostry Faustyny”, który jest usytuowany przy parkingu autobusowym, znajduje się: restauracja i sklep z upominkami, bank i kantor, taras widokowy oraz toalety.

W restauracji serwowane są pyszne domowe obiady w formie bufetu, własnoręczne wypieki, lody i gofry. Siostry zajmują się również obsługą grup zorganizowanych (do 300 osób). Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji posiłków. W ofercie: śniadania, obiady, kolacje i desery w atrakcyjnych cenach.

Restauracja czynna:
9:00-19:00 (od kwietnia do października)
10:00-17:00 (od listopada do marca)

Rezerwacja posiłków dla grup:
Restauracja „Dom św. Siostry Faustyny”
Al. Adolfa Hyły 1
30-605 Kraków

tel. +48 730 955 431
e-mail: rezerwacja@siostryfaustyny.pl