Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia
lang lang lang lang lang lang lang lang lang
Transmisja On-line z Sanktuarium<br>w Krakowie-Łagiewnikach
  • Strona Główna
  • Wsparcie
  • Kontakty
  • Zgromadzenie
  • Dzieło powołań
  • Stowarzyszenie „Faustinum”
  • „Orędzie Miłosierdzia" Kwartalnik
  • Wydawnictwo „Misericordia"
  • Bibliografia
  • Restauracja i noclegi
Wyszukiwanie

Rekolekcje
Aplikacja mobilna faustyna.pl
Losowanie Patrona 2026
  • Miłosierdzie
  • Matka Boża Miłosierdzia
  • Święta Siostra Faustyna
  • Dzienniczek
  • Sanktuaria
  • Istota
  • Obraz Miłosierdzia
  • Święto Miłosierdzia
  • Koronka do Miłosierdzia
  • Godzina Miłosierdzia
  • Szerzenie czci Miłosierdzia

Nie znaleziono wyrażenia

Szukaj

 

Świadectwa
Mam 15 lat. Wcześniej uważałem się za ateistę. Pan Jezus jednak od 2 lat prowadzi mnie drogą nawrócenia. Od września poprzedniego roku przystąpiłem pierwszy raz do spowiedzi, pierwszy raz do Komunii i do bierzmowania. Szczególnym miejscem tej drogi stało się dla mnie Boże Miłosierdzie (...)
Mikołaj, 2026-07-13
Znam osobę, która długo nie była do Komunii Świętej, jest starsza, ma swoje dolegliwości, słabości zdrowotne. Jak zebrała się najpierw do spowiedzi i przyjęła potem Eucharystię powiedziała, że czuje się lepiej, że Komunia Święta jest lekarstwem na wszystko, że czuje się silniejsza, (...)
Ala, 2026-07-11
Mam zgodę, by to przekazać. Młoda kobieta pisała chwilę z mężczyzną, jaki zrobił na niej dobre wrażenie. Jednak wyznał, że ma żonę. Kobieta odpowiedziała, że przykro jej, ale nie będzie krzywdziła drugiej kobiety. On chciał wyjaśnić sytuację. Napisał, że żona choruje i bierze (...)
"Felicja", 2026-07-11
Dodaj swoje świadectwo...   Czytaj wszystkie świadectwa...
  • Polityka prywatności
  • |
  • © Copyright by Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

‹ › ×

    ‹ › ×